سبد خرید 0
مستند سازی یکی از بخش های  مهم و کلیدی مدیریت ادعا می باشد

مستند سازی یکی از بخش های مهم و کلیدی مدیریت ادعا می باشد

اطلاعات سایت در حال بارگذاری میباشد

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی

همیشه حرفی را بزن که بتوانی بنویسی چیزی را بنویس که بتوانی امضایش کنی و چیزی امضاء کن که بتوانی پایش بایستی

گروه مدیریت ادعاوکلیم

گروه مدیریت ادعاوکلیم

شما می توانید از منو (اشتراک گذاشتن فایل ) تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.

 

قوانین و مقررات سایت

قابل ذکر است کاربران، اعضا و مشتریان گرامی، درصورت اقدام به عضویت در سایت و یا ثبت سفارش به معنی مطالعه و تایید قوانین تجارت الکترونیک و قوانین حاضر می باشد. این قوانین در شرایط گوناگون قابل تغییر بوده و تغییرات از طریق همین بخش به کاربران ابلاغ می گردد.

قوانین حاکم بر مبادلات این وب سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک می باشد. و طرفین موظف به رعایت آن می باشند.

ارتباطات و حریم شخصی

در هنگام ثبت سفارش ، ثبت درخواست های گوناگون ، عضویت در سامانه ، ثبت نظرات و پیشنهادات و … اطلاعات ارتباطی شما در سیستم ثبت می گردد. تا کاربران و مدیران سایت بتوانند خدمات مورد نیاز شما را ارائه نمایند. این ارتباطات اغلب از طریق ایمیل شرکت و یا سامانه پیامکی انجام می پذیرد. پل های ارتباطی شرکت در بخش “تماس با ما” سایت ذکر گردیده و در صورت تغییر متعاغباً اعلام می گردد.

لازم به ذکر است؛ مدیران وب سایت کلیه تلاش خود را برای حفظ اطلاعات شخصی و ارتباطی شما خواهند نمود. و این اطلاعات به صورت محرمانه باقی خواهند ماند.

ثبت و پردازش سفارش

مشتریان میتوانند در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته سفارشات خود را ثبت نمایند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. پردازش سفارشات در روزهای کاری و در حداقل زمان انجام می پذیرد. و با توجه به صف سفارشات این زمان بین ۱ ساعت تا حداکثر ۷ روز کاری می باشد.
كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور كامل تکمیل نمایند. و در غیر این صورت بدیهی است ، سفارشات قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

شرایط بازگشت محصول

با توجه به الکترونیکی بودن محصولات ، امکان مرجوع سفارشات وجود ندارد.